KLADKOSTROJE, s.r.o., Huřviny 39, 27036 Rakovník II

Profil firmy

Je obchodním zástupcem bulharských firem pro Českou a Slovenskou republiku, které již více než 50 let vyrábějí kvalitní elektrické lanové kladkostroje.

Kvalita těchto výrobků je ověřena dlouhými desetiletími ve všech koutech světa. Kladkostroje jsou na velkou spokojenost jejich odběratelů dodávány do více než 60 zemí světa, například USA, Kanada, Čína, Vietnam, Hongkong, Egypt, Írán, Saudská Arábie, Sýrie, Ukrajina, Itálie, Španělsko, Česká republika, Slovensko, Polsko a jiné. Bulharští výrobci patří mezi největších světových lídrů ve výrobě kladkostrojů, s úctyhodnou bilancí dosavadní produkce těchto zařízení v počtu více než 1.800.000 kusů.

Nejnovější typová řada VAT s novým typem elektromotoru zdvihu, dodávaná v aktuální ponuce naší firmy umožňuje zvýšit rychlost zdvihu. Inovované vedení lana navíc zvyšuje životnost lana, a tím i celého zařízení. Elektrovýbava je dodávaná standardne s ovládačem od francouzské firmy TELEMECHANIQUE. Pro náročnější odběratele může být kladkostroj vybaven monitorovací jednotkou provozu kladkostroje tzv. (černou skříňkou) . Kladkostroje mohou být vyhotoveny dle přání zákazníka pro mírné, tropické, chladné, vlhké podnebí.

Kladkostroje typu VVAT, VHVAT, VCVAT a VKVAT, (tedy kladkostroje do výbušného prostředí) disponují všemi požadovanými certifikáty ATEX. Patří mezi nejbezpečnější v celé EU, protože mohou pracovat až v zóně 1, v prostředí s výbušnými plyny skupiny C (acetylenu a vodíku), čímž se nemůže pochlubit mnoho evropských výrobců. Protože mnoho výrobců má certifikované kladkostroje pouze po zónu 2 a maximálně do prostředí s výbušnými plyny skupiny B, (ethylen, propan).

Naše firma mimo jiné dodává i komponenty jeřábů, jako jsou příčníky mostových jeřábů nebo samostatně montovatelné pojízdné přírubové bloky, kromě těchto komponentů dodáváme i jeřábové váhy.

Je úplnou samozřejmostí, že VŠECHNY výrobky dodávané naší firmou jsou vybaveny potřebnými certifikáty od renomovaných evropských zkušeben.

Profil
Profil